Gėlių pristatymas Palangoje bei kitos mūsų teikiamos paslaugos:

Gėlių namai Palangoje

Fizinė gėlių parduotuvė Palangoje, kurioje galite išsirinkti gėles, patys susikurti puokštę ar atsiimti užsakytas gėles, čia taip pat rasite interjero prekių bei dovanų.

Gėlių pristatymas Palangoje

Daugiau informacijos rasite čia.

Gėlių prenumerata

Į jūsų namus ar ofisą pristatysime šviežias gėles ar kompozicijas 4 kartus per mėnesį, o mokėti reikės tik vieną kartą! Daugiau apie tai.

Švenčių dekoravimas

Mes teikiame vestuvinės floristikos, proginio interjero bei renginių floristinio dizaino paslaugas. Nuo idėjos iki svajonių pavertimo realybe. Esame pasiruošę išpildyti visus klientų lūkesčius iki galo ir su didžiule atsakomybe, kruopščiai atrenkame ir komponuojame gėles, kurios ilgai žydi ir džiugina. Visoms šventėms skiriame ypatingą dėmesį.

Dovanų pakavimas

Mes pasirūpiname, kad dovana būtų supakuota į kokybišką popierių, atrodytų estetiškai ir gražiai, derėtų prie pasirinktų gėlių atspalvių ar šventės tematikos.

Helio balionai Palangoje

Balionai - tai dekoracija visoms progoms, kuri gali suteikti elegancijos, spalvų, o taip pat ir žavesio, tai gali būti smagi dovana, ar priedas prie dovanos. Siūlome platų folinių ir lateksinių balionų pasirinkimą.