Visos gražios istorijos prasideda nuo gėlių..

Mano vardas Rūta esu gėlių namų įkūrėja-floristė, meniškos sielos žmogus, labai myliu muziką ir gėles. Floristikos pasaulyje atsidūriau susilaukusi antrojo sūnaus, šis sprendimas buvo naujas etapas mano gyvenime kuriuo aš labai džiaugiuosi. Dabar jau po 5 metų floristinio darbo ir praktikos, išklausytų kursų galiu klientams patarti, pakonsultuoti padėti išsirinkti gėles įvairiausioms progoms ir nustebinti jų artimus žmones gražiausiomis gėlių kompozicijomis.

Mūsų gėlių namuose rasite didelį pasirinkimą skintų egzotinių gėlių, išskirtinių gėlių kompozicijų, vazoninių augalų, daug jaukių interjero detalių (vazos, vazonai, namų kvapai, žvakės, smilkalai, rankų darbo atvirutės, įvairios dovanėlės). Mūsų teikiamos paslaugos gėlių pristatymas į namus Palangoje, Kretingoje, Šventojoje. Taip pat išankstinius užsakymus galėsite pateikti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Mes stengiamės , kad kiek vienas aplankęs gėlių namus jaustųsi maloniai sutiktas ir visada atrastų tai ko ieškojo, išeitų su šypsena veide. Čili Rožė yra man kaip antrieji namai todėl stengiuosi sukurti jaukumą ir šilumą ir visada noriu , kad tai atsiskleistų mano kuriamuose darbuose.